Hakkımızda

Yıllar öncesine dayanan tekstil sektöründe PINAR AKSESUAR düğme , ithalat, boyama gibi birçok alanda geniş yer tutmaktayız. 1997 yılından bu zamana kadar olan ticaretimiz her geçen zaman daha çok gelişmektedir. Özenle en kaliteli malzemelerle üretilmiş aksesuar ürünlerimizi sektörün en kaliteli boya malzemeleriyle itinayla boyuyoruz. Sizlerin isteği doğrultusunda boyadığımız aksesuar ürünlerini en uygun en rakipsiz fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Misyonumuz

Kendi tesislerimizde ürettiğimiz aksesuar ürünleri, kaliteli ve uygun fiyatlı, rekabetçi bir ortamda, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile pazara sunarak ülke ekonomisine katma değer sağlamak ve bu doğrultuda çalışmaları aralıksız sürdürmektir.

VİZYONUMUZ

İçinde bulunduğumuz sektörde dünya pazarında farklılıklar oluşturarak rekabet edilebilir hale getirmek ve aksesuar alanında kalıcı üstünlükler sağlayarak; insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek firmamızın aksesuar sektöründeki toplam kalitesini geliştirmek ve uluslararası alanda akla gelen ilk marka olmaktır.

X